Прокачаем мозг ребенка 9-13 лет на бесплатном онлайн-занятии
Kas lauks Jūsų vaiko:
Įgūdžių lavinimas: nuotolinėje stovykloje vaikai mokysis naujų atminties ir intelekto tobulinimo įgūdžių, kurie bus naudingi ne tik mokykloje, bet ir realiame gyvenime.

Interaktyvūs užsiėmimai ir žaidimo formatas: mūsų ypatingas požiūris paverčia mokymosi procesą įdomiu ir komfortišku. Vaikai gali bendrauti su kitais dalyviais, spręsti užduotis grupėse ir aptarinėti jiems įdomias temas.

Grafiko lankstumas: nuotolinis formatas leidžia vaikams dalyvauti stovykloje neišeinant iš namų. Tai tinka šeimoms, kurios negali leisti vaikų į tradicines stovyklas arba kurios teikia pirmenybę lanksčiam grafikui.

Socialinių įgūdžių lavinimas: bendraujant su kitais dalyviais vaikai mokosi bendradarbiauti, išreikšti savo mintis ir įsiklausyti į kitų vaikų nuomones. Tai padeda jiems tobulinti savo socialinius įgūdžius ir pasitikėjimą savimi.

Saugumas: nuotolinė stovykla užtikrina vaikams saugią aplinką, kurioje jie gali mokytis ir bendrauti su kitais, na o šį procesą stebi mūsų patyrę mokytojai.

Norite išbandyti? Tuomet užsiregistruokite ir gaukite NEMOKAMĄ BANDOMĄJĄ PAMOKĄ dovanų, o mes parinksime Jums patogiausią laiką (vaikams nuo 9 iki 13 metų)
Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika
+37060327929
service.smartwill@gmail.com
Darbo laikas:
Darbo dienomis: 10:00 - 20:00