ONLINE KURSAS
INTELEKTUALUS KUNG FU
vaikams nuo 9 iki 15 metų
Padėsime Jūsų vaikui lavinti savo intelektinius gebėjimus
Vienos pamokos
kaina - 30 eurų

Jūsų mokyklos mokiniams pirmoji pamoka - dovanų !


Spausdami mygtuką, Jūs sutinkate su privatumo politika
Norite pagerinti vaiko pažangumą?
Su mumis Jūsų vaikas:
Taps labiau susikaupęs ir atidesnis
Išmoks reikalingu momentu koncentruoti dėmesį, tai jam padės greičiau įsisavinti naują informaciją.
Išmoks greit įsiminti didelį informacijos kiekį
Mes mokome įsiminti taip, kad reikalinga informacija ilgam liktų atmintyje, o panorėjus visam laikui.
Išmoks įvairių greito skaičiavimo būdų
Kiekviename užsiėmime vaikai treniruojasi, spręsdami įvairius matematinius greito skaičiavimo pratimus. Kiekvieną kartą rezultatai fiksuojami. Pasibaigus kursui vaikas gebės skaičiuoti 2-5 kartus greičiau (tai priklauso nuo pradinio skaičiavimo greičio).
Ims pasitikėti savo jėgomis ir įgis naudingų įgūdžių
Vaikas supras, kad nereikia bijoti mokytis to, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo itin sudėtinga arba neįmanoma. Juk žinant tam tikrus metodus ir „paslaptis" galima visko išmokti.
Pamėgs mokytis
Per užsiėmimus mes pasakojame, kodėl reikia mokytis ir kaip tai galima efektyviausiai daryti.
Po kiekvieno užsiėmimo stebime rezultatą, kurį vaikas demonstruoja tėvams.
Vos per 40 minučių
trukmės pirmąjį online užsiėmimą
Jūsų vaikas:

1. Supras, kaip greitai galima išmokti naujos informacijos. Išmoks 20 nepažįstamos kalbos raidžių ir galės skaityti ir rašyti paprastus žodžius šia kalba.

2. Sužinos greitojo skaičiavimo metodą, kuris pravers mokykloje.

Registruotis nemokamai
Kaip vyksta online užsiėmimai?
Bandomajame užsiėmime būtinai privalo dalyvauti vienas iš tėvų
Tai padeda susipažinti su mokytojais, geriau suprasti, kaip vyksta užsiėmimai, užsiėmimo metu iškilus sunkumams tėvai gali padėti vaikui.

Vėlesniuose kurso užsiėmimuose tėvams dalyvauti nėra būtina
Registruotis
Mūsų mokytojai
Žino, kaip prieiti prie kiekvieno vaiko
 • Akvilė
  SMARTWILL mokytojas
  Psichologė. Mokytoja Akvilė yra kruopšti, ambicinga, komunikabili ir be galo vaikus mylinti asmenybė! Keletą metų dirbo mokyklos psichologės asistente – vedė įvairias pamokėles ir mokymus vaikams. Ši darbo patirtis ir psichologinis išsilavinimas padeda rasti bendrą kalbą su vaikais ir efektyviau su jais dirbti – padeda jiems tobulėti ir augti kaip asmenybėms. Nuo 2021 m. tęsia pedagogikos praktiką, vedant "Smartwill" kursą. Mėgsta ilgus pasivaikščiojimus ir keliones. Laisvai kalba ir rašo lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis.
 • Monika
  SMARTWILL mokytojas
  Sveikatos psichologė. Mokytoja Monika laisvalaikiu domisi ir gilina savo žinias apie žmogaus asmenybę, protą ir visa, kas juose slypi. Ateityje planuoja stoti į klinikinę psichologiją ir išskirtinį dėmesį skirti vaikams. Turi ilgametę patirtį tiesiogiai dirbant su, ir prižiūrint vaikus – nuo kūdikių iki paauglių. Šiuo metu savanoriauja Vaikų linijoje, kur ji stiprina savo, kaip būsimos psichologės, įgūdžius, bendraujant su įvairaus amžiaus vaikais. Moka nemažai kalbų: lietuvių – gimtoji, puikiai kalba ir supranta angliškai, turi rusų, turkų, prancūzų, vokiečių kalbų pradmenis. Nuo 2021 m. veda kursą "Smartwill" vaikams.

 • Agnė
  SMARTWILL mokytojas
  Kvalifikuota biologijos ir technologijų pedagogė. Mokytoja Agnė – iššūkius mėgstanti asmenybė. Paraleliai su savo pedagogikos studijomis įgijo verslo administravimo bakalaurą ir ji nežada sustoti! Jai patinka išbandyti naujus dalykus, mokytis bei mokyti kitus. Nebijo rizikuoti ir išeiti iš savo komforto zonos. Darbo patirties su vaikais įgijo dirbdama mokytoja vaikų darželyje. Mokytoja Agnė puikiai moka lietuvių ir anglų kalbas, bei turi rusų, vokiečių ir net prancūzų kalbų pradmenis. Nuo 2021 m. veda kursą "Smartwill" vaikams.

 • Emilija
  SMARTWILL mokytojas
  Mokytoja Emilija yra labai kantri, darbšti, ambicinga ir be galo vaikus mylinti asmenybė. Turi aukštąjį išsilavinimą bei turi nemažai patirties su įvairaus amžiaus vaikais. Didžiausią džiaugsmą neša: galėjimas prisidėti prie vaikų ugdymo ir stebėti jų tobulėjimą. Neblogai moka anglų kalbą, turi vokiečių, ispanų ir japonų kalbų pradmenis. Mokytojai Emilijai patinka gilintis į save, užsiimti kūrybine veikla ir kuo aktyviau leisti laisvalaikį. Nuo 2023m. padeda vaikams tobulėti, vedant "Smartwill" kursą čia.
 • Kristina
  SMARTWILL mokytojas
  Vilniaus universiteto pedagogikos studentė. Turi sukaupusi didelę patirtį, dirbant su įvairaus amžiaus vaikais įvairiose srityse. Labai komunikabili, randanti kalba su visais vaikais. Jos moto "kiekviename iš mūsų slypi mažasis vaikas". Laisvalaikiu mėgstanti skaityti knygas ir ekstremaliai leisti laiką, todėl ši mokytoja gali prisitaikyti prie įvairiausių situacijų. Puikiai kalba lietuvių, rusų kalbomis bei moka anglų kalbą. Nuo 2022 m. mokytoja Kristina aktyviai dėsto „Smartwill" kursą vaikams.
 • Julija
  SMARTWILL mokytojas
  Psichologijos studentė. Mokytoja Julija turi patirties su labai įvairaus amžiaus vaikais, nuo kūdikystės iki paauglystės, nes dirbo vaikų aukle. Taip pat daug naudingos patirties įgavo, dirbant vasaros vaikų stovykloje bei lietuvių kalbos korepetitore. Žino lietuvių, rusų ir anglų kalbas bei vokiečių kalbos pagrindus.
  Mokytojos pomėgiai: skaityti knygas, užsiimti kūryba, būti gamtoje, keliauti, medituoti ir šokti. Mokytoja Julija mėgaujasi bendravimu su įvairiais žmonėmis, kad pasisemtų naujų, įdomių įžvalgų bei įkvėpimo. Nuo 2023m. veda kursą "Smartwill" vaikams.

Kursas "Smartwill"
Jeigu jūsų vaikui patiks pirmoji pamoka, jūs galėsite jį užrašyti į mūsų tris mėnesius trunkantį kursą, kuris neturi analogų
Mūsų klientų atsiliepimai


Jau daugiau kaip 3000 žmonių lankė mūsų užsiėmimus.
Kviečiame palikti užklausą išskirtinai nemokamai dovanai Jūsų mokyklai - bandomajam užsiėmimui!Spustelėdami mygtuką sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi ir sutinkate su privatumo politika
Dažnai užduodami klausimai
+37060327929
info@smartwill.lt
Darbo laikas:
Darbo dienomis: 10:00 - 20:00
Paslaugų sutartis
Privatumo politika

Copyright © 2017-2023 Smartwill
Mes naudojame slapukus "Cookies", siekdami užtikrinti geriausią įmanoma tinklapio naudojimą vartotojui. Paspaudę „sutinku" Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu.
Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.